logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890

Obrączki gołębi

Dzisiaj proponujemy aplikację dedykowaną miłośnikom gołębi – zarówno tych sportowych, jak i ozdobnych. Dzięki niej każdy użytkownik łatwo i szybko odczyta znaczenie numeru na obrączce gołębia – także ten, kto z tymi ptakami ma do czynienia co najwyżej na ulicach miast.

Każdy, kto znajdzie rannego czy zagubionego gołębia noszącego obrączkę, będzie mógł błyskawicznie dowiedzieć się, skąd pochodzi jego właściciel i komu powinien zgłosić odnalezienie gołąbka. Warto pamiętać, że obrączki zarówno PZHGP, jak i PZHGRiDI, w poszczególnych latach różnią się kolorami. Kolory i rozmiary obrączek dla różnych ras gołębi można znaleźć na stronach w/w związków hodowców.

W chwili obecnej aplikacja zawiera dane o numerach obrączek gołębi zgłoszonych w PZHGP (Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych), które odczytać można z bazy oddziałów i sekcji. Stopniowo zamierzamy wprowadzać dane kontaktowe do poszczególnych oddziałów PZHGP, tak aby baza pozostała aktualna i pełna.

Rozwój aplikacji będzie zależał od Was – chcielibyśmy nawiązać kontakt z hodowcami gołębi, miłośnikami tych zwierząt i dodawać również funkcjonalności, które będą dla nich nabardziej przydatne.

Docelowo chcemy przetłumaczyć projekt na kilka języków i przeznaczyć go na cały rynek europejski, tak aby mogli z niej skorzystać hodowcy także w Niemczech, Belgii, Holandii czy Austrii, czyli krajów, gdzie loty gołębi i hodowla tych fascynujących ptaków są znacznie bardziej popularne niż w Polsce.

Co warto byłoby zmienić, dodać, ulepszyć w aplikacji „Obrączki gołębi”?

Czekamy na uwagi fachowców oraz wszystkich pozostałych użytkowników:

artmetic@artmetic.pl

tel. 511-790-336

szymon
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.