web_development

Strony www szyte na miarę

analists

Biznes & inżynieria finansowa

project_management

Algorytmy & sztuczna inteligencja

internet_marketing

Copywriting & content

app_development

Android, iOS, Windows Phone

 

Artmetic to jednoosbowa działalność gospodarcza skupiająca się na wytwarzaniu oprogramowania. Celem naszej działalności jest wytwarzanie oprogramowania o znacznej wydajności. Firma bazuje na doświadczeniach i chęci nieustannego rozwoju o czym świadczy szereg uczelni w CV. Jednak głównym fundamentem w IT jest doświadczenie, które budowane jest z każdym nowym projektem.

avatar

szymon
Szymon – programista aplikacji mobilnych. Tworzy crossplatformowe rozwiązania (Android, Windows Phone, iOS).
Posiada bogate doświadczenie zawodowe jako deweloper oprogramowania w technologii C++/Qt, jak i administrator systemów Linux. Obie technologie połączone stanowią doskonałą synergie czego wynikową są rozwiązania wydajne, ładne i multiplatformowe. Z systemami Linuxowymi miał styczność jeszcze przed studiami.
Dotychczas wykazywał również za rozwój własnych przedsięwzięć.
Dobrze posługuje się językiem angielskim. Zdecydowanie bardziej interesują go jednak języki programowania, a język angielski jest środkiem umożliwiającym czytanie, pisanie dokumentacji technicznej oraz jako środek komunikacji biznesowej.

Prowadzi również bloga o tematyce IT oraz Zdrowia Publicznego, prowadzi również tutoriale na Youtube może mniej profesjonalne, bo wykonywane na szybko w wolnym czasie, ale merytoryczne i przydatne według widzów.mortarboard-2

Jest absolwentem następujących kierunków studiów:

 • Zdrowia Publicznego w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie (studia licencjackie 2007-2010);
 • Zdrowia Publicznego na Wydziale Zdrowia Publicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach (studia magisterskie 2010-2012);
 • Informatyki w Wyższej Szkole Technologii Informatycznych w Katowicach (studia inżynierskie – specjalność: inżynieria systemów informatycznych 2010-2014)

Konstancja – pochodzi z Warszawy, ale swoją przyszłość od zawsze wiązała ze Śląskiem. Absolwentka kilku kierunków studiów związanych przede wszystkim z finansami międzynarodowymi, a także handlem zagranicznym i rynkiem energii.
Ukończyła kurs maklera papierów wartościowych i audytora energetycznego. Zawodowo przez 6 lat związana była z branżą ICT, gdzie zajmowała się analizą finansową, komunikacją korporacyjną i relacjami inwestorskimi.
Pierwsze kroki na rynku pracy stawiała w jednostkach samorządu terytorialnego. Pasjonują ja zarówno zagadnienia prawne, jak i z zakresu rynków kapitałowych.
Zna język angielski, rosyjski, niemiecki, potrafi się też porozumieć po ukraińsku. W wolnych chwilach łączy pasję inwestora giełdowego z obserwacją europejskiego rynku energii (OZE) i zamiłowaniami artystycznymi.

mortarboard-2

 • Handel Energią na Rynku Europejskim, Funkcjonowanie Rynku Energii, studia podyplomowe
  Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
  październik 2011 – lipiec 2014 (przez 2 lata i 10 miesięcy)
 • Handel ze Wschodem, Azjatycko-Europejskie Stosunki Finansowo-Ekonomiczno-Prawne, Analizy Makroekonomiczne, studia podyplomowe
  Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
  październik 2008 – lipiec 2010 (przez 1 rok i 10 miesięcy)
 • FINANSE MIĘDZYNARODOWE, praca:KRYZYS FINANSOWY W KRAJACH AZJI W 1998r. i JEGO IMPLIKACJE DLA GOSPODARKI ROSJI, BDB., magisterskie
  Prywatna Wyższa Szkoła Biznesu i Administracji w Warszawie
  październik 2003 – maj 2008 (przez 4 lata i 8 miesięcy)
 • EKONOMIA, HANDEL ZAGRANICZNY, praca o Gazpromie… – ocena BDB, najlepsza absolwentka roku, magisterskie
  Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
  październik 2003 – czerwiec 2009 (przez 5 lat i 9 miesięcy)

 

Zapraszamy na konsultacje.